SKUP KOPAREK WIELKOPOLSKIE – POZNAŃ

Nasza firma z dumą działa już od 5 lat na polskim rynku maszyn budowlanych. Skupujemy różnego rodzaju koparko ładowarki, koparki kołowe, ładowarki teleskopowe, minikoparki, wszelkiego rodzaju narzędzia budowlane, a także wszystkie maszyny budowlane najlepszych producentów takich jak Manitou,Claas, Merlo Komatsu, Bobcat, Kubota, Kramer i inne.

Działamy w branży budowlanej, która jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki w polsce. Firmy budowlane, ale również osoby prywatne szukają sposobu dzięki któremy w szybki i bezpieczny sposób pozbędą się swojej koparki bądź innej maszyny budowlanej. Jesteśmy firmą, która wchodzi na rynek wielkopolski i staje na wysokości zadania, aby spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Jeżeli masz jakiś niepotrzebny, zalegający sprzęt budowlany to skontaktuj się z nami. Z przyjemnością go od Ciebie odkupimy. W naszej ofercie jest również sprzedać używanych maszyn w różnym stanie, z pewnością znajdziesz coś dla siebię. Nasi pracownicy są dostępni przez całą dobę!

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!

Zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się od 5 lat prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej stąd mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi przyjechać do Państwa pod dowolny adres w Polsce aby odkupić koparkę czy inną maszynę budowlaną.

Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych stąd też nasza wycena jest zawsze niebywale trafna i korzystna dla naszych klientów.

h

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm, prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się uznaniem setek klientów.

Zatrudniamy fachowców, którzy od lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, Na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Od wielu lat mamy świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych oraz mamy szerokie doświadczenie w dziedzinie maszyn budowlanych. Nasza wycena jest zawsze rzetelna i korzystna dla naszych klientów.

Zatrudniamy dużą ilość fachowców, którzy od wielu lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym. Nasi pracownicy szybko i dokładnie sprawdzą maszynę przeznaczoną na sprzedaż.

Jesteśmy w pełni legalną i bezpieczną firmą, która kieruje się pełnym profesjonalizmem. Cieszymy się uznaniem setek klientów, którzy zawsze do nas wracają. Z pewnością dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów.

Jesteśmy do twojej dyspozycji przez okrągłe 360 dni w roku. Jesteśmy w stanie do Ciebie dojechać o każdej porze dnia.
Prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej dzięki temu mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju, jak i za wschodnią granicą.

Specjalnie dla Ciebie dopasujemy się do formy płatności gotówka czy przelew na konto, to dla nas żaden problem. A dla bardziej wymagających klientów a życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku, aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Nasza firma nie ma żadnych ograniczeń, kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna-sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Każdą ofertę sprzedaży koparki traktujemy poważnie, do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, szanujemy swoich klientów i cenimy ich czas.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię maszyny budowlane w województwie wielkopolskim

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Jak pewnie bardzo łatwo jest się domyślić, naszym klientem może zostać każdy, kto posiada lub chce się pozbyć koparki bądź innej tego typu maszyny budowlanej. Dla nas nie ma żadnego znaczenia czy posiadasz jedną maszynę, którą używasz w swoim gospodarstwie, czy masz ich całą flotę w dużej korporacji, odkupimy w każdych ilościach. Wchodzimy na rynek wielkopolski, aby odkupić od Ciebie choćby jedną maszynę.

Nasza firma cieszy się współpracą z wieloma dużymi firmami, które zajmują się budową drug, mostów na terenie całej polski. Najbardziej zależy nam na pozyskaniu jak największej grupy klientów, którzy posiadają sprzęt budowlany, a najbardziej cenimy sobie długotrwałą współpracę, która przynosi korzyści dla obydwu stron.

JAKIE MASZYNY SKUPUJEMY?

Firma s-car.pl interesuje się skupem wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych a w szczególności koparki kołowe, koparko ładowarki, mini koparki, ładowarki teleskopowe oraz przegubowe łamane, mini ładowarki z napędem hydraulicznym. Nasza firma ma o wiele bogatszą ofertę, dlatego też odkupimy każdego rodzaju zagęszczarki, osuszacze, agregaty, podnośniki i zwyżki samojezdne oraz na nadwoziu, młoty udarowe, elektronarzędzia oraz inne specjalistyczne narzędzia budowlane.
Zajmiemy się transportem maszyny, a uzgodniona cena za koparkę będzie ceną ostateczną, w którą wliczone są koszty obsługi transakcji i transportu. Nie spodziewaj się żadnych ukrytych kosztów.

Nie wymagamy od klienta żadnego specjalnego przygotowania maszyny do transportu. Prosimy tylko o spełnienie dwóch warunków, a mianowicie, maszyna będzie potrzebowała odpowiedniej ilości paliwa oraz naładowanego akumulatora. Wszystko po to, aby można było bezpiecznie wprowadzić koparkę na platformę, a po przetransportowaniu, móc ją bezpiecznie wyprowadzić.

Manitou, HANIX, Claas, Hanomag, Kleemann, MAN, AMMANN, John Deere, JCB, Johnston, SCHMIDT, Sennebogen, Schwarzmüller, Soilmec, Spitzer, Stavostroj, Fiat Hitachi, FIAT Kobelco, ATLAS, Atlas, Böhler (Boehler), Copco, Broshuis, Bomag, Broyt, BUCHER Carnehl, Schörling (Schoerling), CASE, Chieftain Caterpillar, CompAir, DAF, FINLAY TEREX, Forus, Gallmac, GEHL, Takeuchi, HARTL, Haulotte , NEOPLAN, IVECO, Kalmar, Keestrack, Kobelco, Komatsu, Kramer, MAN, Manitou, Meiller, Mecalac, MenziMuck, Mercedes, MenziMuck, Merlo, Mercedes, MF (Massey Ferguson), Multicar.

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych koparek

SKUP KOPAREK WIELKOPOLSKIE – POZNAŃ

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ WYCENA KOPAREK???

Aby można było wycenić maszynę, należy się z nami skontaktować poprzez telefon lub e-mail. Następnie nasz pracownik poprosi o kilka ważnych informacji na temat sprzedawanej maszyny, a mianowicie podstawowe parametry techniczne, masa, rok produkcji, marka model, rodzaj i przeznaczenie, liczba motogodzin, jakie ma wady lub usterki, jaki posiada osprzęt dodatkowy. Potrzebne mu będą również informacje o czynnościach serwisowych wykonywanych w ostatnim czasie oraz krótki opis stanu ogólnego maszyny i kilka fotek.

Dzięki tym zebranym informacjom nasz pracownik przejdzie do analizy i rzetelnie wyceni koparkę. Na końcu złoży ofertę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za koparkę lub inną maszynę budowlaną.

skup aut warszawa bemowo
kupię auto warszawa bemowo