SKUP KOPAREK ZACHODNIOPOMORSKIE – SZCZECIN

Jesteśmy firmą S-car.pl i od pięciu lat działamy w najszybciej rozwijającej się dziedzinie gospodarki w polsce, a chodzi tu o branżę budowlaną. Zajmujemy się skupem między innymi koparek kołowych, koparko – ładowarek, ładowarek teleskopowych, mini koparek, sprzętu i narzędzi budowlanych.

Coraz więcej prywatnych przedsiębiorców oraz dużych firm szuka sposobu, aby w prosty i szybki sposób pozybć się niepotrzebnej koparki lub innego sprzętu budowlanego, dlatego poszeżamy swój obszar działania o całe województwo zachodniopomorskie. Naszym zadaniem jest sprostać waszym oczekiwaniom i potrzebom związanych z odkupem i sprzedażą maszyn budowlanych. Maszyny sprzedajemy w różnym stanie technicznym. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zadzwoń. Nasi pracownicy są do twojej dyspozycji przez 360 dni w roku przez całą dobę.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!

Zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się od 5 lat prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej stąd mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi przyjechać do Państwa pod dowolny adres w Polsce aby odkupić koparkę czy inną maszynę budowlaną.

Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych stąd też nasza wycena jest zawsze niebywale trafna i korzystna dla naszych klientów.

h

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm, prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się uznaniem setek klientów.

Zatrudniamy fachowców, którzy od lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, Na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Szanujemy klientów i cenimy ich czas, a do każdej oferty podchodzimy indywidualnie i na poważnie. W każdej transakcji skupu lub sprzedaży maszyn budowlanych w całej Polsce stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Jesteśmy w stanie dojechać po sprzedawaną przez klienta maszynę w dowolne miejsce w województwie zachodniopomorskim, niezależnie od pory dnia.

Jesteśmy w pełni profesjonalną firmą, która ceni sobie bezpieczeństwo, dzięki temu mamy szereg stałych zadowolonych klientów. Cieszymy się wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, która mają wieloletnie doświadczenie ze sprzętem budowlanym, co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Spełniamy wszystkie standardy Europejskie, możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynkach w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech oraz Holandii.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, a na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku, by tam dokończyć transakcję. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń, kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna-sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz jak najszybciej pozbyć się sprzętu, to zawsze możesz na nas liczyć. Pojawimy się o wyznaczonej porze i wyznaczonym miejscu oraz zapłacimy za Twoją maszynę zgodnie z umową.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię maszyny budowlane w województwie zachodniopomorskim

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Naszym klientem zostać może każdy, kto posiada, chociażby jedną koparkę lub inny sprzęt budowlany, bądź ma tego o wiele większą ilość. Współpracujemy z małymi oraz dużymi firmami, a także z pojedynczymi prywatnymi osobami. Cenimy sobie długotrwałe współprace tak, aby dwie strony czerpały korzyści i aby były jak najbardziej zadowolone. Zależy nam na pozyskaniu jeszcze większej liczby klientów, którzy posiadają sprzęt budowlany.

Jeżeli likwidujesz lub modernizujesz firmę, to zadzwoń do nas, a my dokonamy wyceny twojego sprzętu, który jest Ci zbyteczny i bez marudzenia odkupimy od ręki wszystkie narzędzia, które są Ci zbyteczne.

JAKIE MASZYNY SKUPUJEMY?

W naszym zainteresowaniu są wszelkiego rodzaju maszyny budowlane przodujących producentów takich jak Caterpillar, New Holland, Case, JCB,Libherr, Terex, Komatsu, Bobcat, Kubota, Kramer i wiele więcej. Kontretnie chodzi nam o maszyny budowlane a w szczególności koparki kołowe, koparko ładowarki, mini koparki, ładowarki teleskopowe oraz przegubowe łamane, mini ładowarki z napędem hydraulicznym. Skupujemy również każdego rodzaju zagęszczarki, osuszacze, agregaty, podnośniki i zwyżki samojezdne oraz na nadwoziu, młoty udarowe, elektronarzędzia oraz inne specjalistyczne narzędzia budowlane.

Nie będzie dla nas żadnym problemem odkupić również wszelkiego rodzaju ciągniki rolnicze oraz ciągniki ogrodnicze wraz z osprzętem dodatkowym typu glebogryzarka, kosiarka bijakowa i rotacyjna, oraz jeśli chcesz sprzedać rębak, betoniarkę, młot udarowy czy zagęszczarkę nie zwlekaj, nasz pracownik czeka na telefon.

Wszystkie maszyny przeznaczone do skupu zawsze odbieramy własnym transportem, a w ostateczną cenę za koparkę wliczony jest koszt transportu. Wszystko uczciwie i bez żadnych ukrytych kosztów. Jedyne, o co prosimy to naładowanie odpowiednio akumulatora i napełnienie odpowiedniej ilości baku paliwem, aby można było szybko i bezpiecznie wprowadzić maszynę na platformę. Nie wymagamy żadnego innego specjalnego przygotowania maszyny do transportu. Resztą zajmą się nasi wykwalifikowani pracownicy.

NEUSON, Putzmeister, Probst, Rammax, New Holland, Nordberg Metso Same, Scania, Sandvik, Schaeff, FIAT Kobelco, FINLAY TEREX, FLIEGL, Fuchs, Gallmac, GEHL, Genie, GINAF, Goldhofer, HARTL, Haulotte , HBM Hitachi, Hyster, Hyundai, IVECO, JCB, John Deere, Kässbohrer, Keestrack, Kleemann, Kobelco, KRONE, Krupp, Kubota, Ladog, Kinshofer, Langendorf, Liebherr, LOHR, Lombardini (LBD), MAN, Manitou, Mecalac, Merlo, Mercedes, MF (Massey Ferguson), New Holland, Obermaier, Palfinger, Pel-Job, Parker, Pistenbully, POWERSCREEN, Berti, Bitelli, Bobcat,Sandvik, MAN, Manitou, Meiller Mecalac, MenziMuck, Mercedes, NEUSON,

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych koparek

SKUP KOPAREK ZACHODNIOPOMORSKIE – SZCZECIN

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ WYCENA KOPAREK?

Wyceną koparek i sprzętu budowlanego zajmujemy się poprzez kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Wszystko zależy od twojego upodobania. Aby pracownik mógł wycenić sprzęt, będzie potrzebował kilku niezbędnych informacji na temat maszyny, takich jak podstawowe parametry techniczne jak masa, rok produkcji, marka model, rodzaj i przeznaczenie, kilka zdjęć, jakie ma wady lub usterki, jakie czynności serwisowe były wykonane w ostatnim czasie oraz krótki opis stanu ogólnego maszyny. Po analizie tych informacji nasz pracownik złoży ofertę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za koparkę lub inną maszynę budowlaną.

skup aut warszawa bemowo
kupię auto warszawa bemowo