SKUP KOPAREK WARMIŃSKO-MAZURSKIE- OLSZTYN

Od pięciu lat działamy na polskim rynku budowlanym, zajmujemy się skupem maszyn budowlanych takich jak koparki kołowe, koparko – ładowarki, ładowarki teleskopowe, mini koparki, sprzęt i narzędzia budowlane. Branża, w której działamy, jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki w Polsce. Coraz więcej osób prywatnych oraz firm budowlanych stara się wpaść na pomysł jak szybko i prosto pozbyć się swojej starej koparki bądź innej maszyny budowlanej. Dlatego jesteśmy my, wchodząc na rynek Warmiński, otwieramy się na wszelkie oczekiwania i potrzeby związane z odkupem i sprzedażą niepotrzebnych koparek i innych maszyn budowlanych. Maszyny sprzedajemy w różnym stanie technicznym, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Zadzwoń, a na pewno się dogadamy.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!

Zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się od 5 lat prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej stąd mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi przyjechać do Państwa pod dowolny adres w Polsce aby odkupić koparkę czy inną maszynę budowlaną.

Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych stąd też nasza wycena jest zawsze niebywale trafna i korzystna dla naszych klientów.

h

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm, prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się uznaniem setek klientów.

Zatrudniamy fachowców, którzy od lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, Na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Jeżeli chcesz korzystać z usług, na najwyższym poziomie to świetnie trafiłeś, do usług! Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 360 dni w roku, a kontakt z nami jest bardzo prosty, gdyż nasza linia czynna jest całodobowo.

Prowadzimy również plac z używanymi maszynami ze wschodniej polski, a co za tym idzie mamy o wiele większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju, jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy w pełni bezpieczną i profesjonalną firmą, od wielu lat posiadamy szerokie grono stałych i zadowolonych klientów.

Nasi pracownicy są fachowcami z wieloletnim doświadczeniem ze sprzętem budowlanym, dzięki czemu sprawdzenie każdej maszyny, którą klient chce sprzedać, odbywa się rzetelnie i w szybkim tempie.

O sposobie płatności decydujesz ty, dostosujemy się do Ciebie. Oferujemy płatności gotówką lub przelewem bankowy, a dla klientów ceniących sobie jeszcze bardziej bezpieczeństwo udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku, aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję, kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna-sprzedaży, z podatkiem VAT i bez. Dla nas nie ma ograniczeń.

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z trudnymi sytuacjami, gdy nasz klient był pod ścianą. Jeżeli chcesz natychmiast pozbyć się sprzętu, nie zwlekaj. Nasi pracownicy bardzo szybko wycenią sprzęt oraz zaproponują cenę odkupu.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię maszyny budowlane w województwie warmińsko-mazurskie

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Oferta naszej firmy z pewnością jest skierowana do Ciebie. Wystarczy, że mieszkasz w dowolnym miejscu w województwie warmińsko-mazurskim i posiadasz, jakiegokolwiek rodzaju koparkę bądź inny sprzęt budowlany.
Dla nas nie ma różnicy czy masz jedną koparkę, czy ich całą flotę dlatego też skupujemy sprzęt zarówno od pojedynczych osób prywatnych, kończąc na dużych budowlanych korporacjach wdrażających największe w Polsce projekty mostów, budowy dróg i tym podobne. Bardzo zależy nam na pozyskaniu coraz to większej grupy klientów, a najbardziej cenimy sobie długotrwałą współpracę, która przynosi korzyści i zadowolenie dla obydwu stron.

JAKIE MASZYNY SKUPUJEMY?

Najbardziej zależy nam na wszelkiego rodzaju maszynach budowlanych a w szczególności koparki kołowe, koparko ładowarki, mini koparki, ładowarki teleskopowe oraz przegubowe łamane, mini ładowarki z napędem hydraulicznym i tym podobne. Nasza oferta się na tym nie kończy. Odkupimy również każdego rodzaju zagęszczarki, osuszacze, agregaty, podnośniki i zwyżki samojezdne oraz na nadwoziu, młoty udarowe, elektronarzędzia oraz inne specjalistyczne narzędzia budowlane. Interesują nas najbardziej przodujące marki takie jak JCB,Libherr, Caterpillar, New Holland, Case,Terex, Manitou,Claas, Merlo i inne.

Preferujemy skup maszyn sprawnych, mogą być do częściowego lub też całkowitego remontu. Możemy również odkupić uszkodzoną maszynę po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów dotyczących jej załadunku u Państwa na miejscu. Bez problemu odkupimy maszynę z luzami nie tylko na sworzniach, ale i na zwrotnicach czy na obrocie. Nasi mechanicy zajmą się ich regeneracją w warsztacie.

Nasza firma zapewnia transport, a w uzgodnioną cenę za maszynę wliczone są koszty transportu, co oznacza, że za transport nic nie zapłacisz. Obsługa transakcji jest w pełni bezpieczna i bez ukrytych kosztów.
Jedyne czego od Ciebie oczekujemy, to odrobiny paliwa w baku maszyny oraz odpowiednio naładowanego akumulatora, a wszystko to by nasi pracownicy mogli bezpiecznie i w szybkim czasie wprowadzić maszynę na platformę, a następnie ją z niej wyprowadzić. Zależy nam na czasie oraz żeby maszyna dotarła do nas w całości.

Lombardini (LBD), FINLAY TEREX, FLIEGL, Forus, GEHL, Hanomag, HBM Hitachi, NEOPLAN, IFA, IVECO, JCB, John Deere, Komatsu,LOHR, DEMAG, Deutz, Dresser, Dynapac, HARTL, Haulotte, NEUSON, New Holland, Schaeff, NEOPLAN, Feldbinder, Fermec,UNIMOG, Valtra, Valmet, VIBROMAXJCB, VOESTATLAS, Böhler (Boehler), Copco, Bomag, CASE, Chieftain Caterpillar, Claas, DAF, FIAT, FIAT Kobelco, MAN, Manitou, Meiller, MenziMuck, Mercedes, MF (Massey Ferguson), MF (Massey Ferguson), Müller-Mitteltal, SCHMIDT, Soilmec,AMMANN, Still, Takeuchi,

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych koparek

SKUP KOPAREK WARMIŃSKO-MAZURSKIE- OLSZTYN

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ WYCENA KOPAREK?

Wycena koparek odbywa się w bardzo prosty sposób. Aby to zrobić, nasz pracownik potrzebuje kilka fotografii sprzedawanej maszyny, podstawowe parametry techniczne jak masa, rok produkcji, marka model, rodzaj i przeznaczenie, liczba motogodzin, jakie ma wady lub usterki oraz jaki posiada osprzęt dodatkowy. Ważna dla niego będzie również informacja o wykonywanych czynnościach serwisowych w ostatnim czasie oraz krótki opis stanu ogólnego. Na tej podstawie pracownik, analizując wartość rynkową, jest w stanie złożyć ofertę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić za koparkę lub inną maszynę budowlaną.

Aby się z nami skontaktować, należy zadzwonić, bądź wysłać nam wiadomość pocztą elektroniczną.

skup aut warszawa bemowo
kupię auto warszawa bemowo