SKUP KOPAREK ŚWIĘTOKRZYSKIE- KIELCE

Firma s-car.pl, która zajmuje się skupem i sprzedażą używanych koparek, ładowarek i podobnych tego typu maszyn budowlanych otwiera swą ofertę do mieszkańców Kielc i całego województwa świętokrzyskiego.

Naszym zadaniem jest skup koparek kołowych, koparko – ładowarek, ładowarek teleskopowych, mini koparek, sprzętu i narzędzia budowlanych oraz maszyny budowlane wszystkich przewodnich marek takich jak Merlo, Dosan, Caterpillar,Terex, JCB i wiele więcej. Nasz telefon czynny jest przez całą dobę, więc zadzwoń, by dowiedzieć się, czy od ręki odkupimy maszynę.

Żyjemy w czasach, w których buduje się ogromnie wieżowce, mosty, dzięki temu branża budowlana ciągle się rozwija, a bez odpowiedniego sprzętu byłoby to oczywiście niemożliwe. Dlatego powstała nasza firma, aby zaopatrzyć w odpowiedni sprzęt pojedyncze osoby, jak i wielkie korporacje. Jesteśmy w stanie również odkupić od Ciebie stary zawadzający Ci sprzęt w godziwej cenie. Skontaktuj się z nami, to cię nic nie kosztuje.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!

Zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się od 5 lat prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej stąd mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi przyjechać do Państwa pod dowolny adres w Polsce aby odkupić koparkę czy inną maszynę budowlaną.

Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych stąd też nasza wycena jest zawsze niebywale trafna i korzystna dla naszych klientów.

h

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm, prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się uznaniem setek klientów.

Zatrudniamy fachowców, którzy od lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, Na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Nasza firma już od pięciu lat skupuje ładowarki i maszyny budowlane z terenów całej polski. Jesteśmy ogólnopolską firmą.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się profesjonalną firmą, posiadamy świetne rozeznanie na rynku maszyn budowlanych oraz mamy bardzo szerokie doświadczenie.

Jesteśmy w stanie bardzo szybko sprawdzić każdą maszynę przeznaczoną na sprzedaż na miejscu u klienta dzięki naszym fachowcom, którzy od wielu lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym.

Dla klienta jesteśmy dostępni przez 360 dni w roku, dzięki temu jesteśmy gotowi przyjechać do klienta o każdej porze dnia pod dowolny adres w województwie świętokrzyskim.aby odkupić maszynę budowlaną.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, oraz cieszymy się uznaniem dużej liczby klientów, którzy do nas z chęcią wracają i polecają nas swoim znajomym.

Chcemy być jak najbardziej przychylni klientowi, dlatego też rodzaj płatności można sobie wybrać. Oferujemy płatność gotówką, bądź przelew bankowy, a dla bardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie udać się do wyznaczonego banku, w którym bezpiecznie sfinalizujemy transakcję.

Nie mamy ograniczeń, kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna-sprzedaży, z podatkiem VAT i bez. Wszystko zależy od Ciebie, dla nas liczy się wygoda i zadowolenie klienta.

Na nas zawsze możesz polegać, jeżeli zależy Ci na pewnej gotówce i załatwieniu sprawy w szybkim czasie, to możesz na nas liczyć. Znamy życie i wiemy, że niejednokrotnie sprzedaż maszyny budowlanej ratowała finanse firmy bądź pojedynczej osoby. Jesteśmy od tego, by pomóc Ci w trudnej sytuacji. Zawsze zapłacimy Ci zgodnie z umową i nasi pracownicy pojawią się zawsze w wyznaczonym terminie.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię maszyny budowlane w województwie świętokrzyskim

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Możesz być pewny, że nasze usługi skierowane są do Ciebie, jeżeli mieszkasz w Kielcach bądź gdziekolwiek w województwie świętokrzyskim. Dla nas liczy się pozyskanie jak największej grupy klientów, którzy mają sprzęt budowlany, a co za tym idzie, jesteśmy otwarci na współpracę z pojedynczymi prywatnymi osobami, rolnikami, jak i również z firmami czy korporacjami, z którymi mamy już dużo doświadczeń. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, na tym budujemy naszą firmę. Najbardziej cenimy sobie długotrwałą współpracę z klientem, która zadowala i przynosi korzyści dla obydwu stron.

JAKIE MASZYNY SKUPUJEMY?

Interesujemy się skupem wszelkiego rodzaju maszyny budowlane a w szczególności koparki kołowe, koparko ładowarki, mini koparki, ładowarki teleskopowe oraz przegubowe łamane, mini ładowarki z napędem hydraulicznym i tym podobne. Jak można się domyślić to oczywiście nie wszystko, nasza firma posiada o wiele większy zakres zainteresowań, dlatego też odkupimy też każdego rodzaju zagęszczarki, osuszacze, agregaty, podnośniki i zwyżki samojezdne oraz na nadwoziu, młoty udarowe, elektronarzędzia oraz inne specjalistyczne narzędzia budowlane.

Transportem maszyn zawsze zajmujemy się my, co jest wliczone w końcową cenę. Nie ma żadnych druczków i ukrytych kosztów, o nic nie musisz się martwić.

Nie oczekujemy również żadnego specjalnego przygotowania, wystarczą nam podstawowe rzeczy, a mianowicie w miarę zatankowana maszyna oraz odpowiednio naładowany akumulator. A to wszystko po to, żeby można było bezpiecznie i bez zbędnych kłopotów wprowadzić maszynę na platformę, a po przetransportowaniu jej wyprowadzić ją z niej.

Hyundai, Alpine (LIEZEN, Volvo, Vögele, DEMAG, Deutz, Dresser, Dynapac, HARTL, Haulotte, NEUSON, New Holland, Schaeff, NEOPLAN, Feldbinder, Fermec,UNIMOG, Valtra, Valmet, VIBROMAXJCB, VOESTATLAS, Böhler (Boehler), Copco, Bomag, BUCHER Carnehl, CASE, Chieftain Caterpillar, Claas, DAF, FIAT, FIAT Kobelco, FINLAY TEREX, FLIEGL, Forus, GEHL, Hanomag, HBM Hitachi, NEOPLAN, IFA, IVECO, JCB, John Deere, Komatsu,LOHR, Lombardini (LBD), MAN, Manitou, Meiller, MenziMuck, Mercedes, MF (Massey Ferguson), Müller-Mitteltal, MF (Massey Ferguson), Müller-Mitteltal, SCHMIDT, Schmitz, Soilmec,AMMANN, Still, Takeuchi,

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych koparek

SKUP KOPAREK ŚWIĘTOKRZYSKIE- KIELCE

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ WYCENA KOPAREK?

Wyceną koparek i innych maszyn budowlanych zajmują się nasi specjaliści, z którymi bez problemu skontaktujesz się, nie wychodząc z domu poprzez telefon bądź e-mail. Potrzebują oni jednakże kilku podstawowych informacji na temat pojazdu. Chodzi bowiem o kilka zdjęć sprzedawanej maszyny, podstawowe parametry techniczne jak masa, rok produkcji, marka model, rodzaj i przeznaczenie, liczba motogodzin, jakie ma wady lub usterki oraz jaki posiada osprzęt dodatkowy. Dobrze by było, gdybyśmy wiedzieli jakie czynności serwisowe były wykonane w ostatnim czasie oraz krótki opis, w jakim stanie ogólnym się znajduje. Dzięki tym informacjom pracownik przeanalizuje wartość rynkową i rzetelnie wyceni maszynę, a następnie złoży za nią ofertę, jaką jesteśmy w stanie zapłacić.

skup aut warszawa bemowo
kupię auto warszawa bemowo