SKUP KOPAREK OPOLSKIE – OPOLE

Firma s-car zajmuje się skupem wszelkiego rodzaju koparek, mini koparek, koparko – ładowarek oraz różnego rodzaju maszyn budowlanych już od ponad 5 lat. Dzięki latom doświadczenia setkom zadowolonych klientów jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie zaproponować jak najkorzystniejszą wycenę.

Branża budowlana jest obecnie najszybciej rozwijającą się branżą w Polsce. Wiele dużych, jak i małych firm, a także małych działalności gospodarczych, szuka pomysłów, w jaki szybki sposób pozbyć się swojego starego sprzętu budowlanego. Nasza firma wychodzi na wprost oczekiwaniom wszystkich tych, którzy chcą pozbyć się swojej koparki lub innej maszyny budowlanej.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!

Zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się od 5 lat prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej stąd mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi przyjechać do Państwa pod dowolny adres w Polsce aby odkupić koparkę czy inną maszynę budowlaną.

Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych stąd też nasza wycena jest zawsze niebywale trafna i korzystna dla naszych klientów.

h

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm, prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się uznaniem setek klientów.

Zatrudniamy fachowców, którzy od lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, Na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Nasza firma posiada ogromne, bo aż 5-letnie doświadczenie w dziedzicznie, skupu oraz sprzedaży koparek i maszyn budowlanych. Nasz główny plac ze sprzętem używanym, zlokalizowany jest we wschodniej części kraju, dzięki czemu posiadamy większą szansę na sprzedaż maszyn w kraju, jak i za wschodnią granicą.
Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie na rynku maszyn budowlanych, stąd też nasza wycena zawsze jest niebywale trafna i satysfakcjonująca dla naszych klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 360 dni w roku! O każdej porze dnia jesteśmy gotowi, aby przyjechać do Państwa pod dowolnie wskazany adres na terenie województwa opolskiego, aby odkupić koparkę bądź inny sprzęt budowlany.

Wycena koparek lub innych sprzętów jest u nas zawsze darmowa. Zatrudniani przez nas fachowcy posiadają ogromne, wieloletnie doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybką i trafną wycenę każdego sprzętu przeznaczonego na sprzedaż.

Sposób, w jaki odkupimy Twój sprzęt, jest dowolny. Dla nas nie ma ograniczeń i nie skupiamy się tylko na jednej możliwości. Z chęcią odkupimy Twój sprzęt na fakturę lub umowę kupna-sprzedaży, z podatkiem VAT lub bez.

Forma oraz sposób płatności również jest dowolny. Preferujemy gotówkę, lecz nie jest to jedyna możliwość, gdyż z chęcią dokonamy również przelewu na konto. Bez problemu możemy podjechać do wskazanego przez klienta banku i dokonać tam wpłaty.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz w pełni profesjonalną obsługę. Prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma, spełnia wszelkie standardy Europejskie co mogą potwierdzić, setki pozytywnie sfinalizowanych transakcji w ciągu 5 lat istnienia na rynku.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię maszyny budowlane w województwie opolskim

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Jeżeli zastanawiasz się, czy nasza oferta jest skierowana do Ciebie, to odpowiedź brzmi TAK.

Dla nas nie liczy się to czy posiadasz w swoim gospodarstwie glebogryzarkę lub betoniarkę, czy też zarządzasz całą flotą koparek. Ważne jest to, że chcesz sprzedać swoją maszynę budowlaną od ręki w miłych i komfortowych warunkach. Jesteśmy przygotowani na to, aby odkupić koparkę od dużej firmy, jak i z rąk prywatnego przedsiębiorcy lub osoby prywatnej. Każdą ofertę kupna-sprzedaży koparki lub innej maszyny budowlanej traktujemy poważnie i podchodzimy indywidualnie. Cenimy sobie zadowolenie naszych klientów.

Przez te wszystkie lata istnienia na rynku, niejednokrotnie mieliśmy okazję współpracować z różnymi firmami, wiele z nich na stałe współpracuje z nami już od wielu lat, korzystając przy tym z preferencyjnych możliwości, jakie daje stała współpraca. Współpracowaliśmy z firmami brukarskimi, podwykonawcami przy budowie dróg i mostów, a także prywatnymi przedsiębiorcami, którzy w swoim asortymencie posiadali jedną koparkę, która służyła im wyłącznie przy pracach w swoim gospodarstwie domowym.

JAKIE MASZYNY SKUPUJEMY?

W naszym zainteresowaniu są wszelkiego rodzaju maszyny budowlane a w szczególności koparki kołowe, koparko ładowarki, mini koparki, ładowarki teleskopowe oraz przegubowe łamane, mini ładowarki z napędem hydraulicznym i wiele innych.

Odkupimy również wszelkiego rodzaju sprzęt budowlany taki jak: zagęszczarki, betoniarki, agregaty, rębaki, młoty udarowe, a także inne elektronarzędzia oraz specjalistyczne narzędzia budowlane.

Wszystkie maszyny odbieramy własnym transportem, uzgodniona cena za koparkę jest ceną ostateczną, w którą wliczony jest transport oraz obsługa transakcji, bez żadnych ukrytych kosztów.

Nie wymagamy również szczególnego przygotowania maszyny, wystarczy, aby w zbiorniku znajdowała się odrobina paliwa, a także, aby akumulatory były naładowane do stopnia, który umożliwi bezpieczny załadunek oraz rozładunek maszyny.

NEUSON, New Holland, Nordberg Metso Same, Scania, Sandvik, Schaeff, NEUSON, New Holland, Nordberg Metso Same, Scania, Sandvik, Schaeff IFA, SCHMIDT, Schmitz, Sennebogen, Schwarzmüller, Soilmec, Spitzer, Stavostroj, DEMAG, Doll, Deutz, Doosan, Dressta, Dresser, Dynapac, FIAT, Fiat Hitachi, FIAT Kobelco, FINLAY TEREX, FLIEGL, Fuchs, GINAF, Goldhofer, HARTL, Haulotte , HBM Hitachi, Nobas, Hyster, Hyundai, IVECO, JCB, John Deere, Kässbohrer, Keestrack, Kleemann, Kobelco, Kögel, KRONE, Krupp, Kubota, Ladog, Kinshofer, Langendorf, Liebherr, Linde, LOHR, Lombardini (LBD), MAN, Manitou, Mecalac, Merlo, Mercedes, MF (Massey Ferguson), NEUSON, New Holland, Noteboom, O & K (Orenstein & Koppel), Obermaier, Palfinger, Pistenbully, POWERSCREEN, Putzmeister, Probst, Renders, Baukema, Blomenröhr, Bell, Berti, Bitelli, Bobcat,Sandvik, MAN, Manitou, Meiller Mecalac, Mercedes

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych koparek

SKUP KOPAREK OPOLSKIE – OPOLE

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ WYCENA KOPAREK?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz pracownik poprosi o kilka szczegółów dotyczących sprzętu, który jest na sprzedaż. Kilka podstawowych informacji, rok produkcji, model, marka, przeznaczenie, masa własna, liczba motogodzin, ewentualne informacje na temat osprzętu dodatkowego, informacje na temat prac serwisowych, a także wad i uszkodzeń oraz kilka słów na temat stanu ogólnego maszyny.

Na tej podstawie analizując cenę rynkową sprzętu oraz bazując na wieloletnim doświadczeniu, jesteśmy w stanie złożyć trafną ofertę, jaką możemy zapłacić za Twoją koparkę lub inny sprzęt budowlany.

skup aut warszawa bemowo
kupię auto warszawa bemowo