SKUP KOPAREK MAŁOPOLSKIE – KRAKÓW

Kierujemy swoją ofertę do osób prywatnych, a także firm z terenu województwa małopolskiego.

Skupujemy wszelkiego rodzaju koparki kołowe, koparko ładowarki, ładowarki teleskopowe, mini koparki, wszelkie narzędzia budowlane oraz różne maszyny budowlane wszystkich wiodących producentów.

Branża budowlana w Polsce jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki. Wiele firm budowlanych, a także osób prywatnych szuka sposób, w jaki najszybciej i najbezpieczniej pozbyć się swojej koparki lub innej maszyny budowlanej. Nasza firma staje na wysokości zadania i spełni oczekiwania klientów związanych ze sprzedażą i odkupem starych koparek lub innych maszyn budowlanych zalegających na placu. Gwarantujemy skuteczność i bezpieczeństwo.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje!

Zadzwoń, aby uzyskać bezpłatną wycenę!

Dlaczego my?

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się od 5 lat prowadzimy plac z maszynami używanymi z lokalizacją w Polsce Wschodniej stąd mamy większe szanse na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w Kraju jak i za wschodnią granicą.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi przyjechać do Państwa pod dowolny adres w Polsce aby odkupić koparkę czy inną maszynę budowlaną.

Mamy szerokie doświadczenie i świetne rozeznanie rynku maszyn budowlanych stąd też nasza wycena jest zawsze niebywale trafna i korzystna dla naszych klientów.

h

Dla nas nie ma żadnych ograniczeń kupujemy maszyny budowlane na fakturę lub umowę kupna sprzedaży, z podatkiem VAT i bez.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz pełen profesjonalizm, prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się uznaniem setek klientów.

Zatrudniamy fachowców, którzy od lat mają doświadczenie ze sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny przeznaczonej do sprzedaży na miejscu u klienta.

Dopasujemy się do Ciebie z formą płatności gotówka czy przelew na konto to dla nas żaden problem, Na życzenie udamy się do wyznaczonego przez Ciebie banku aby tam bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Sprzedażą i skupem koparek zajmujemy się już od 5 lat. Nasz główny plac z maszynami używanymi zlokalizowany jest we wschodniej części Polski, dzięki czemu mamy większe szansę na znalezienie potencjalnego nabywcy na starą maszynę w kraju, jak i za granicą.

Jesteśmy do dyspozycji przez 360 dni w roku, o każdej porze dnia jesteśmy gotowi, aby przyjechać pod wskazany przez klienta adres, aby odkupić koparkę lub inną maszynę budowlaną.

Nasza wycena jest zawsze trafna i skuteczna dzięki temu, że posiadamy bardzo duże doświadczenie i rozeznanie na rynku maszyn budowlanych.

Zatrudniamy tylko w pełni wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy
regularnie przechodzą szereg szkoleń, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie ze
sprzętem budowlanym co pozwala nam na szybkie sprawdzenie każdej maszyny budowlanej
na sprzedaż na miejscu u klienta.

Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz profesjonalizm od kilku lat istniejemy na rynku i prowadzimy legalną działalność gospodarczą a nasza firma cieszy się uznaniem setek klientów.

Sposób sfinalizowania transakcji jest zależny od woli klienta, dopasujemy się wraz ze sposobem udokumentowania transakcji. Odkupujemy sprzęt budowlany na fakturę lub umowę kupna-sprzedaży, z podatkiem VAT lub bez,

Forma płatności również uzależniona jest od klienta, na życzenie może być to gotówka bądź przelew na konto. Z przyjemnością podjedziemy do wskazanego banku, aby bezpiecznie sfinalizować transakcję.

Przez wszystkie lata, w których istniejemy na rynku spotkaliśmy się z wieloma sytuacjami, również tymi podbramkowymi. Jeżeli znajdujesz się pod ścianą i potrzebujesz dokonać szybkiej transakcji sprzedaży koparki bądź innego sprzętu budowlanego a zależy Ci na tym, aby nie trafić na oszustów, to zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy dokonują bardzo szybkiej wyceny sprzętu oraz jesteśmy w stanie dojechać do klienta w ciągu maksymalnie 2 godzin! Gwarantujemy dzięki temu ekspresową transakcję bez obaw, że wykorzystamy sytuację, aby zaproponować mniejszą cenę.

Prośba o kontakt

Zostaw nam swój numer telefonu. Oddzwonimy do Ciebie w wolnej chwili.

Dane osobowe przetwarzane są w celu obsługi i realizacji zamówień na podstawie art. 6 pkt 1 lit. b) i f) RODO.

Kupię maszyny budowlane w województwie małopolskim

KTO MOŻE ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM?

Jeżeli posiadasz jakąkolwiek koparkę bądź inny sprzęt budowlany i mieszkasz na terenie województwa małopolskiego to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Skupujemy wszelkiego rodzaju koparki, a także różne maszyny budowlane od osób prywatnych, jak również od firm dużych, jak i małych.

Dla nas jest to bez różnicy ile posiadasz sprzętu, czy jest to jedna koparko ładowarka, która służyła Ci jako pomoc przy pracach dookoła domu czy może zarządzasz całą flotą koparek i chcesz pozbyć się starego sprzętu, aby móc wymienić go na nowy.

Przez wszystkie lata istnienia na rynku branży budowlanej, mieliśmy przyjemność współpracować z bardzo dużymi firmami z całej Polski, aktualną ofertę kierujemy do osób z województwa małopolskiego.

JAKIE MASZYNY SKUPUJEMY?

Odkupimy każdy sprzęt budowlany a w szczególności interesują nas koparki kołowe, koparko ładowarki, mini koparki, koparki przegubowe łamane oraz teleskopowe, mini ładowarki.

Odkupujemy również wszelkiego rodzaju maszyny budowane takie jak: agregaty, osuszacze, zagęszczarki, młoty udarowe, betoniarki, elektronarzędzia oraz specjalistyczne narzędzia budowlane.

Wszystkie maszyny odbieramy własnym transportem, uzgodniona cena za koparkę jest ceną ostateczną, w którą wliczony jest transport, którym zajmujemy się my. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, cena ustalona jest ceną ostateczną, do której nienaliczane są żadne inne opłaty.

Nie wymagamy również szczególnego przygotowania maszyny do sprzedaży, prosimy o to, aby maszyna była w stanie, który pozwala jej na wjechanie na platformę oraz bezpieczne rozładowanie jej na własnych kołach.

NEUSON, SCHMIDT, Schmitz, Sennebogen, Schwarzmüller, Soilmec, Spitzer, Stavostroj VIBROMAXJCB,CASE, Chieftain Caterpillar, Claas, CompAir, MF (Massey Ferguson), Multicar, Müller-Mitteltal, AMMANN, Still, Steyr, Takeuchi,HANIX, Hanomag, Habermann,DAF, NEOPLAN, FAUN, Fendt, Feldbinder, Fermec,UNIMOG, UpRight, Valtra, Valmet, Verachtert, WIBAU, Wirth, Wirtgen, Yanmar, Zettelmeyer, Zeppelin. VOEST Alpine (LIEZEN, Volvo, Vögele, Wacker Neuson, Weber, Ahlmann, Ammann, <DEMAG, Doll, Deutz, Doosan, Dressta, Dresser, Dynapac, FIAT, Fiat Hitachi, FIAT Kobelco, FINLAY TEREX, FLIEGL, Fuchs, Forus, Gallmac, GEHL, Genie, MAN, Manitou, Meiller, Mecalac, MenziMuck, Merlo, Mercedes, MF (Massey Ferguson), Multicar, Müller-Mitteltal, NEUSON, New Holland, Noteboom, Nordberg Metso, O & K (Orenstein & Koppel), Obermaier, Palfinger, Pel-Job, Parker, Pistenbully, POWERSCREEN, Putzmeister, Probst, Rammax, Renders, Renault, Bauer, Rubble Master, Baukema, Blomenröhr, Bell, Berti, Bitelli, Bobcat,Sandvik, MAN, Manitou, Meiller Mecalac, MenziMuck, Merlo, Mercedes, New Holland, Nordberg Metso Same, Scania, Sandvik, Schaeff.

lat doświadczenia

%

zadowolenia

zakupionych koparek

SKUP KOPAREK MAŁOPOLSKIE – KRAKÓW

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ WYCENA KOPAREK?

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Nasz pracownik poprosi o kilka fotografii sprzedawanej maszyny oraz podstawowe informacje na jej temat takie jak: masa, rok produkcji, liczba przepracowanych motogodzin, marka, model, rodzaj i przeznaczenie, czy posiada dodatkowy osprzęt, jakie posiada wady oraz czy w ostatnim czasie były przeprowadzane czynności serwisowe, a także kilka słów o stanie ogólnym pojazdu. Na tej podstawie dzięki doświadczeniu pracowników, a także analizując cenę rynkową nasz pracownik w ciągu kilku minut jest w stanie wycenić sprzęt oraz podać kwotę, jaką jesteśmy w stanie za nią zapłacić. Jeżeli wszystko się zgadza to ustalimy termin sfinalizowania transakcji w ciągu kilku godzin.

skup aut warszawa bemowo
kupię auto warszawa bemowo